Bianca ‘ngre’ temperaturat, merr vëmendjen me veshjen sensuale

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” është e ftuar këngëtarja Bianca, e cila ka folur për këngën e saj të re me titull “Knockout”.

Në klipin e këngës, Bianca është shfaqur në skena provokuese. Por edhe në studio, ajo ka ardhur e veshur me një veshje shumë sensuale, duke marrë edhe vëmendjen e publikut, të cilët kanë dërguar mesazhe dhe e kanë komplimentuar për pamjen.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e re të Biancës me titull “Knockout”:

Ju mund të pëlqeni dhe këto