Arian Çani vendos ‘maskën’ speciale në fytyrë për t’u ‘mbrojtur’ nga koronavirusi

Mbrëmjen e sotme si çdo të premte ka filluar emisioni “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Me koronavirusin që ka shqetësuar njerëzit këto ditë dhe rastet e para që janë shënuar në vendet fqinje, të shumtë janë njerëzit që mbrohen me maska kur dalin në publik.

Këtë gjë e ka bërë edhe Arian Çani, i cili sot është shfaqur me një ‘maskë’ speciale në fytyrë, siç mund të shihet nga fotot më poshtë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto