Flower
Flower

Anna Jenifer dhe Luluja zhyten me “Shisha bar” bashkë me Ujkun e Cërrikut/ Video

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” kanë qenë të ftuar dy këngëtarët Anna Jenifer dhe Luluja, të cilët kanë ardhur me këngën e tyre të re, “Shisha bar”.

Në klipin e kësaj kënge është edhe Ujku i Cërrikut, i cili është njohur me Anën në një lokal në Cërrik ku ajo këndonte.

“Isha në një lokal në Cërrik dhe pash Ujkun e Cërrikut, i cili kishte ardhur për të më parë mua dhe madje ka kënduar greqisht. Duke i parë lëvizjet, thash ‘pse jo’, mos të bëj diçka ndryshe dhe ai ishte dakort të merrte pjesë në klipin tim”, u shpreh Anna Jenifer.

Ju mund të pëlqeni dhe këto