Andi, Enisi dhe Fatjoni sjellin “Sa të du”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, janë të ftuar Andi Stafuka, Enis Keta, Fatjon Ndini dhe modelja Fjorela, të cilët kanë sjellë këngën e tyre të re me titull “Sa të du”.

Andi, Enisi dhe Fatjoni janë një grup dhe u shprehën në studio se momentalisht janë duke performuar në një lokal ku janë rezident në Durrës.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e tyre më të re me titull “Sa të du”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto