Adriatik Bejko vjen me “Shoqëria”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar këngëtari shqiptar Adriatik Bejko, i cili ka sjellë këngën e tij të re me titull “Shoqëria”.

Adriatiku jeton në Ersekë dhe ka thënë se ndihet mirë aty. “Më të shumtat e punëve, eventeve i kam në Korçë”, ka thënë ai dhe ka shtuar se është nëpër evente të ndryshme, ku luan muzikë me grupin e tij.

Më poshtë mund të dëgjoni këngën e re të Adriatikut.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto