Flower
Flower

“A mund ta thërrasim Ramën ‘O Zeusi ynë”?, Curi: “Është një hap larg”

Teksa kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Ilir Yzeiri dhe Arjan Curi i janë përgjigjur pyetjes së shtruar në emision “A mund ta thërrasim Ramën “O Zeusi ynë?”.

Ndërsa Yzeiri e mohoi se diçka e tillë do ndodhi, Curi tha se Rama është një hap larg nga kjo thirrje.

“Ai ‘O Skënderbeu ynë’ është thirrur… Po arriti në pikën sa njerëzit të thërrasin emrin e tij, atëherë është në nivelin e Zeusit.. ai është një hap larg”, tha Curi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto