A ia ka dedikuar këngën e re ish të dashurit? Silvana Rusi zbulon të vërtetën

Këngëtarja e njohur Silvana Rusi është mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë” ku ka folur për këngën e saj të re me titull “I pashpresë”.

“Kënga është për çunat që pendohen, të cilët rikthehen dhe nuk kanë më shpresë”, tha Silvana. E pyetur nëse ia ka dedikuar ish të dashurit të saj këtë këngë, ajo e ka mohuar.

“Jo nuk ka lidhje aspak”, tha Silvana.

Ju mund të pëlqeni dhe këto