Flower
Flower

“Na mbyti tallavaja”, Xhesika Polo publikon këngën e saj më të re “Noise”

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur Xhesika Polo, e cila ka sjellë këngën e saj më të re me titull “Noise” që e ka në bashkëpunim me Don Enio dhe Dj Jony.

Në një moment gjatë studios, Xhesika dhe Don Enio u shprehën se muzika tallava është bërë shumë popullore në Shqipëri duke zaptuar më të shumtën e tregut muzikor.

“Ne nuk luftojmë, ne përshtatemi. Pse duhet të përshtatemi? Tallavaja ka publikun e vet, nuk është se ankohemi, por na mbyti”, u shpreh Xhesika.

Më poshtë mund të dëgjoni klipin e tyre të ri:

Ju mund të pëlqeni dhe këto