Video/ Kur Presidenti i Komisionit Evropian shkon tap në Samitin e NATO-s!

Që ta dini nuk bëhen ‘tap’ në alkool vetëm politikanet shqiptarë, ndodh edhe tek të huajt!

Pikërisht në Bruksel ku po mbahet Samiti i radhës i NATO’s, i cili nuk ishte edhe pa tensione, kryesisht falë Trump.

Një filmim gjatë takimit të liderëve të vendeve anëtare të NATO’s, shihet edhe Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker.

Ajo që është interesante, është se Juncker mezi qëndron në këmbë, si duket ishte i dehur.

Atë është dashur ta ndihmojnë të ngjitet shkallëve, e më pas edhe ta mbajnë për krahësh, kjo pasi ai mezi arrin të qëndrojë.

Më pas shihet kryeministri i Maqedonisë, Zaev, teksa e mban për krahësh, bashkë me një tjetër, dhe e ndihmon që të zbres shkallëve./zoneelire.al

Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur, e mbajnë për krahësh

Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur, e mbajnë për krahëshNëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker.

Gepostet von FMimages Albania am Donnerstag, 12. Juli 2018

 

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto