Video e rëndë/ E lidhën në karrige, gardianët rrahin të sëmurin mendor

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një burg në Cleveland, Ohio, ku dy gardianë janë filmuar duke dhu.nuar bru.talisht një të burgosur me probleme mendore.

“Daily Mail” ka raportuar se i burgosuri është 47 vjeçari Terrance Debose, i cili është akuzuar për posedim ko.kaine dhe në këtë video shfaqet i lidhur në një karrige.

Pasi e kanë lidhur, gardianët kanë filluar ta godasin pa mëshirë të burgosurin, ku në një moment fikin dhe kamerat. Shkaqet për këtë dhu.në mbeten të paditura.

Ju mund të pëlqeni dhe këto