Publikohet videoja e rëndë/ Prifti filmohet duke prekur të miturin në zonën intime

Një video e rëndë është publikuar në media, që tregon një akt të turpshëm dhe të rëndë midis një prifti dhe një djali të mitur.

Mediat greke kanë publikuar këtë video, ku shihet një prift që kap organet gjenitale të të miturit në një zonë publike.

Videoja tregon të riun që kontrollon zonën për të parë nëse ka njeri rrotull dhe më pas ai kthehet tek prifti dhe vijojnë të bëjnë veprimet e turpshme.

Ju mund të pëlqeni dhe këto