Flower
Flower

Po bënte lojëra me të dashurin në hotel, humb jetën 22 vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zvicër, ku një vajzë 22 vjeçare është gjendur e vdekur në një dhomë hoteli.

Sipas dëshmisë së të dashurit të saj, Anna Florence Reed vdiq si pasojë e një loje seksi të shkuar keq dhe ajo u gjend e pajetë rreth orës 7 të mëngjesit të së martës.

Dëshmitarët kanë bërë të ditur për mediat lokale se dëgjuan të bërtitura nga dhoma e hotelit ku ajo po qëndronte me të dashurin e saj.

Momentalisht, 29 vjeçari, i dashuri i së ndjerës, është arrestuar nga policia dhe është duke u përballur me akuzën e “vrasjes paraprake”.

 

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto