Flower
Flower

Nuk i nxorri modelin e flokëve që donte, klienti i bën gjëmën berberit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur së fundmi, ku një klient është inatosur keq me berberin e tij pasi ky i fundit nuk i nxorri modelin që ai donte.

Në këtë video, shihet një burrë që po i kërkon llogari berberit për prerjen që i ka bërë dhe më pas e ul atë me forcë në një prej karrigeve.

Pasi e uli, klienti i pakënaqur shihet teksa i ka rruajtur një pjesë të flokëve berberit, ndërsa e gjithë ngjarja ka ndodhur më 31 mars dhe është filmuar nga kamerat e sigurisë. “Ulu këtu, ulu”, dëgjohet klienti duke bërtitur me të madhe, mbiemri i të cilit është Chen.

Ju mund të pëlqeni dhe këto