Flower
Flower

Kanë 30 vite diferencë, kjo është e dashura super yll e Putin

Mediat ruse kanë zbuluar se Vladimir Putin, Presidenti i Rusisë, është në një lidhje me fituesen e çmimit të artë olimpik në gjimnastikë, Alina Kabayeva.

Anila është nga Moska dhe është vetëm 35 vjeçe, duke bërë që ajo të ketë plot 30 vite diferencë me presidentin rus.

Në mediat lokale jo vetëm që shkruhet për lidhjen e tyre, por janë shtuar zërat se dyshja mund të kenë krijuar një familje sekrete.

Kujtojmë se Putin ishte i martuar me Lyudmila Putin, por u divorcua nga ajo në 2014 dhe që prej atëherë është parë vetëm me Alina Kabayeva.

Ju mund të pëlqeni dhe këto