Deklaroi publikisht se kishte shkuar me Donald Trump, arrestohet pornostarja e njohur

Disa javë më parë, pornostarja e njohur Stormy Daniels pushtoi mediat e huaja kur deklaroi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me Presidentin e SHBA-ve, Donald Trump.

Megjithatë, mbrëmjen e djeshme Stormy është arrestuar pasi ka qenë duke performuar në një club striptizmi. Mësohet se pornostarja ka lejuar që njëri prej sponsorave ta prekte, por kjo është e ndaluar në ligjet e Ohio-s.

Nga ana tjetër, avokati i saj është shprehur në Twitter se ky ka qenë një sulm politik drejtuar Stormit për shkak të deklaratave të saj për Trump.

No comment needed. #SNL

A post shared by stormydaniels (@thestormydaniels) on

Michael Avenatti, që është avokati i saj, ka thënë se pornostarja po performonte në club-in e striptizmit “Sirens” në Columbus, Ohio dhe është prekur në mënyrë aspak seksuale nga një person që kishte paguar.

Stormy-t do t’i duhet të presë disa ditë para se të dalë para jurisë dhe gjyqtarit për të mësuar nëse do të përfundojë pas hekurave apo do të jetë e lirë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto