Burri i moshuar shtang njerëzit, i merr jetën gruas së tij për arsyen banale

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, ku një burrë 73 vjeç i ka marrë jetën bashkëshortes së tij vetëm 47 vjeçare.

Viktima është Maria Sherman, ndërsa “Phoenix” raporton se burri e ka qëlluar në fytyrë gruan me një pisto.letë të kalibrit 38, e cila më pas ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra.

Në dëshminë e tij në polici, 73 vjeçari është shprehur se e vr.au bashkëshorten në një debat e sipër që ata po bënin për një bashkëpunëtorin e saj dhe nuk i pëlqeu mënyra si ajo po fliste, ndaj e qëlloi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto