Ajo 26 e ai 54 vjeç, dyshja habisin me historinë e dashurisë së tyre: “Ai nuk është ‘babush me lekë’w

Një çift amerikan është komentuar shumë nga njerëzit dhe nga mediat, për shkak të diferencës së madhe në moshë.

Sarah Russin është një modele 26 vjeçe, e cila u njoh me Mason Reese, 54 vjeç, nëpërmjet një bisede në Facebook dhe më pas u takuan në “Chiller Theater Expo” në New Jersey.

Ndonëse janë paragjykuar shumë, Sarah është shprehur se ka 7 muaj me Mason dhe ra në dashuri me të për shkak të personalitetit të tij.

“Ai nuk është “babush me lek”. E dashurova për shkak të personalitetit të tij tërheqës”, u shpreh 26 vjeçarja për mediat.

Ju mund të pëlqeni dhe këto