Zjarr në një pallat në zonën e 21 Dhjetorit

Një apartament është përfshirë nga flakët mesditën e sotme pranë Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit.

Zjarri ka rënë në katin e tretë të një pallati, për motive ende të pa qarta, teksa nuk raportohet për persona të lënduar.

Fatmirësisht mësohet se zjarrfikësja ka shuar flakët e zjarrit në kohë, duke mos përbërë rrezik për apartamentet përreth.

Ju mund të pëlqeni dhe këto