U mbyll në shtëpi e filloi të qëllonte veten, policia shpëton të riun

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Patos, ku një 30 vjeçar ishte mbyllur në shtëpinë e tij dhe që.llonte veten me thikë në kraharor.

Sipas “Balkanweb”, Neli Xhelaj, 30 vjeç, është mbyllur në banesën e tij prej orës 06:00, ndërsa policia dhe ambulanca kanë negociuar me të riun.

Pas katër orësh bisedime me të, i riu është nxjerrë nga shtëpia dhe është shoqëruar për të marrë ndihmë mjekësore.

Ju mund të pëlqeni dhe këto