Tragjike/ Prej 10 ditësh i shtruar tek Senatoriumi, humb jetën 47 vjeçari nga koronavirusi

Një 47 vjeçar nga Elbasani, i infektuar me koronavirus, ka ndërruar jetë nga virusi i rrezikshëm mëngjesin e sotëm.

Viktima ka qenë i shtruar prej 10 ditësh tek spitali “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, po nuk ka mundur të mbijetojë.

Bashkë me 47 vjeçarin, numri i personave nga Elbasani që kanë ndërruar jetë nga koronavirusi ka shkuar në 64 viktima.

Ju mund të pëlqeni dhe këto