Tragjike në Kukës, humb jetën 53 vjeçarja pasi e zuri korenti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klosh të Kukësit, ku një 53 vjeçare ka humbur jetën pasi e ka zënë korenti. Ajo ra në kontakt me rrymën elektrike kur po ndizte pompën.

Njoftimi i Policisë:

Në Kolsh, në banesën e saj, shtetësia Z.O., rreth 53 vjeçe, duke ndezur pompëm e ujit e ka zënë korrekti. Është dërguar në spitalin Rajonal nga familjarët pa shenja jete. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Ju mund të pëlqeni dhe këto