Tragjike në Gjirokastër/ Babai i dy fëmijëve var veten për shkak të kushteve ekstreme të varfërisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Mashkullore të Gjirokastrës, ku një burrë 33 vjeçar është gjendur i vetëvrarë.

Sipas “Faxweb”, viktima është identifikuar me emrin Florian Resuli, baba i dy fëmijëve të mitur, i cili dyshohet se është vetëvarur për shkak të kushteve të vështira ekonomike në të cilat gjendej familja e tij.

Ju mund të pëlqeni dhe këto