Video që emocionoi të gjithë/ Alvin Berisha takon më në fund gjyshin, momenti prekës kur ata përqafohen

Pas pesë vitesh të kaluara në kampin Al-Hol në Siri, 11 vjeçari Alvin Berisha është rikthyer në Itali, ku po jeton me babain dhe motrat e tij.

Ai më në fund ka arritur që të takohet me gjyshin e tij, të cilin e kërkonte edhe kur ishte në Siri.

Kur mbërriti në shtëpinë e tij në Itali, Alvini menjëherë e përqafoi gjyshin pa ngurrim tek shkallët e pallatit. Në këtë video mund të shihet takimi i përmalluar i dyshes.

Ja dhe takimi i shum pritur❤️🏆

Gepostet von Evis Berisha am Freitag, 8. November 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto