Video e rëndë/ I moshuari ngacmon s*ksualisht gruan në Tiranë, ajo bërtet me të madhe

Një video e rëndë është duke qarkulluar në rrjetet sociale, ku shihet një grua që po ngacmohet në rrugë nga një maniak seksual.

Videoja është regjistruar në rrugën “Don Bosko” nga disa qytetarë, të cilët kanë filmuar të moshuarin që i ngjitet mbrapa një gruaje.

Kjo e fundit bërtet me të madhe dhe i kërkon burrit të largohet, por ky i fundit as nuk e dëgjon dhe vijon t’i shkojë nga pas.

Ju mund të pëlqeni dhe këto