U mbyt pasi i mori jetën gruas, zbulohet çfarë bëri Adriatik Kuka para vd*kjes

Ditën e sotme, trupi i pajetë i Adriatik Kukës u gjend në vendin e quajtur Sektor Rinia, në Durrës. Kjo vjen një ditë pasi ai goditi me thi.kë gruan e tij.

Por sipas disa burimeve nga grupi hetimor për “Dosja.al”, autori përpara se të futej në det dhe të vdi.ste, ka qenë i dehur.

Ai dinte shumë mirë not dhe janë rritur dyshimet se mund të ketë konsumuar helm ose alkool para se të futej në ujë. Ndërkohë, pritet të dali eskpertiza mjeko ligjore.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto