U helmuan 5 ditë pas dasmës/ Dalin pamjet e 27 vjeçarit nga spitali, po lufton me jetën

Një ngjarje tragjike u shënua ditën e sotme në Librazhd, ku një çift të sapomartuarish, janë vetëhelmuar.

Olsian dhe Rezarta Hajdari u helmuan me fotoksimë, ndërsa 19 vjeçarja ka gjetur vdekjen pasi ka shkuar në spital.

Në rrezik për jetën ndodhet në spitalin e Elbasanit Olsiani, i cili u martua vetëm 5 ditë më parë me 19 vjeçaren.

Krahas 27 vjeçarit ndodhet tezja e tij, e cila nuk ka dijeni pse dy të rinjtë kanë kryer këtë krim të rëndë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto