Tragjedia pushton familjen/ Pasi i vr*në të vëllain, ndërron jetë i moshuari në Korçë

Tragjedia nuk ka të sosur në Korçë. Vëllai i viktimës që u vra dy ditë më parë në Korçë nga kunati, Gramoz Nako, ka ndërruar jetë. Mësohet se 59 vjeçari Rasim Nako ka humbur jetën, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Mirëpo, nuk përjashtohet mundësia që ai të ketë pësuar një traumë të madhe pas vde.kjes së të vëllait, që mund t’i ketë shkaktuar vde.kjen.

Kujtojmë se dy ditë më parë, një i moshuar vrau burrin e motrës së tij, Gramoz Nakon dhe më pas u vetëvra. Dyshohet se shkak për ngjarjen u bënë paratë, pasi Nakos i ishin marrë nga shtëpia 13 mijë euro.

Ju mund të pëlqeni dhe këto