Policia shkoi ta arrestonte, i riu shqiptar hidhet nga dritarja për të shpëtuar/ Video

Një djalë i ri shqiptar ka gjetur një mënyrë të pazakontë për të shpëtuar nga arrestimi. Ai kishte pikasur policinë britanike që po i afrohej banesës së tij.

Në ato momente, i riu nga Elbasani ka thyer xhamin e dritares së tij në katin e dytë të banesës. Ai ishte në kërkim për trafik dro.ge, ndërsa banonte në Sheffild.

Ndonëse është hedhur nga dritarja për t’i shpëtuar polici, ai nuk u largua dot. Shqiptari pësoi dëmtime të lehta, ndërsa u arrestua nga policia.

Ju mund të pëlqeni dhe këto