“Nuk mund ta duroja dot më”, i mbuluar në gjak, 56 vjeçari rrëfen arsyen pse i mori jetën gruas

Një ngjarje e rëndë tronditi opinionin publik dje, ku 56 vjeçari Lavdosh Sulo i mori jetën gruas së tij për shkak të xhelozisë.

Ai u gjend i lyer në gjak vetëm pak metra larg skenës së kri.mit, ndërsa ka pranuar se i mori jetën gruas 44 vjeçare, me të cilën prej kohësh kishte pasur debate.

Burime pranë policisë së Vlorës kanë bërë të ditur se Lavdoshi ka pranuar vra.sjen e Laureta Sulos, ndërsa në gjendje të rëndë psikologjike ka treguar arsyen e ngjarjes.

“E vrava sepse dyshoja se më tradhtonte, madje për këtë kishim pasur disa herë konflikte. Dyshoja se kishte lidhje me tjetër njeri. Konfliktet ishin të vazhdueshme, por nuk mund të duroja me tradhtitë”, mësohet se ka deklaruar në polici 56-vjeçari Lavdosh Sulo, sipas burimeve nga grupi hetimor.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto