“Këshillat e tua më të vyera”, Greg Rama shkruan mesazhin e ndjerë për gjyshen e tij

Nëna e kryeministrit Edi Rama është ndarë nga jeta. Pas mesazhit prekës të kryeministrit, ka reaguar edhe djali i tij, Greg Rama.

Ai ka publikuar një foto me gjyshen e tij në rrjetet sociale, ku shkruan se këshillat e saj kanë qenë ndër më të vyerat.

 “Këshillat e tua më të vyera, batutat dhe çdo përpjekje e jotja për të luftuar dhe tejkaluar çdo vështirësi dhe betejë do jenë të paharrueshme tek unë! U prehsh në paqe”, shkruan Greg Rama.

Ju mund të pëlqeni dhe këto