Infektohet me koronavirus moderatori shqiptar: “Pavarësisht kujdesit dola pozitiv”

Moderatori i njohur shqiptar, Bledi Strakosha, ka bërë të ditur se është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vet ai.

Përmes një postimi në Instagram, moderatori ka treguar se pavarësisht se ka qenë shumë i kujdesshëm, është infektuar.

“Të dashur miq, pavarësisht kujdesit të shtuar, sot rezultova pozitiv me Covid-19. Ju lutem kujdesuni sa të mundeni për veten dhe të tjerët”, shkruan Bledi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto