Flower
Flower

I mori jetën 38 vjeçares me porosi të bashkëshortit të saj, burgim i përjetshëm për Fatjon Karmeshtën

Pasi vrau në gjakëftohtësi 38 vjeçaren Suela Sula më 18 prill 2016 me porosi të bashkëshortit të saj, Sadetin Sulës, është marrë vendimi për Fatjon Karmeshtën.

Gjykata e Krimeve të Rënda e ka dënuar atë me burgim të përjetshëm për vrasjen e Suelës, e cila u gjend e mbytur në tualetin e mobilerisë që kishte në pronësi me burrin e saj.

Fatjoni

I njëjti vendim është marrë dhe për bashkëshortin e viktimës, Sadetini, i cili akuzohet për veprat penale “vrasje me dashje për shkak të marrëdhënieve familjare për arsye xhelozie”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto