Humbi nënën e tij, Robert Berisha merr vendimin e papritur për emisionin e tij televiziv

Disa ditë më parë, Robert Berisha humbi të ëmën e tij, Teutën. Lajmin e hidhur e bëri të ditur vet Roberti përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai po kalon një periudhë të vështirë dhe për këtë arsye, ka vendosur që të mos shfaqet në ekran deri më 21 shkurt.

Roberti ka njoftuar se emisioni i tij “Robi plaket kur don vet” do të jetë në një pauzë sezonale dhe do të rikthehet më 21 shkurt.

Ju mund të pëlqeni dhe këto