E trishtë/ I riu shqiptar ndërron jetë në Gjermani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një djalë i ri shqiptar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Mësohet se viktima është Arif Zekaj, 26 vjeç, me origjinë nga Kosova dhe ishte vëllai i vetëm mes tre motrave.

Ai jetonte së bashku me familjen në Gjermani, të cilët kanë bërë të ditur lajmin e trishtë në rrjetet sociale. 26 vjeçari ka ndërruar jetë mëngjesin e dy ditëve më parë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto