E rëndë në Vorë, gjendet i varur roja në ambientet e punës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku një roje është gjetur i varur në ambientin e firmës në Vorë ku punonte.

Sipas policisë, 56 vjeçari punonte në këtë firmë, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak

Rreth orës 08:10, në Vorë në ambientin e një firme është vetëvarur një 56-vjeçar (me detyrë roje).

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ju mund të pëlqeni dhe këto