“E futi në makinë nxënësen e klasës së 7, e çoi në hotel ku kryen…”, 25 vjeçari shqiptar prangoset

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një djalë 25 vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka bërë veprime të turpshme se.ksuale ndaj një vajze të mitur.

Islam Xhaferi, 25 vjeç, u arrestua mbrëmjen e djeshme pasi sipas “BW”, kishte marrë një ditë më parë në makinë një nxënëse të klasës së shtatë të shkollës Kodër Kamëz dhe e çoi në hotel, ku më pas kryen veprime me natyrë se.ksuale.

Më pas, e mitura u ka treguar prindërve për këtë ngjarje dhe bashkë me ta e në prani të psikologes, ajo ka denoncuar 25 vjeçarin.

Ju mund të pëlqeni dhe këto