“Dashuri në kohë Covidi”, infektohet me koronavirus deputeti Ervin Bushati, si është gjendja e tij

Deputeti shqiptar Ervin Bushati është infektuar me koronavirus dhe këtë lajm e ka dhënë vet ai përmes një postimi në rrjetet sociale.

Bushati ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet duke puthur të shoqen nga xhami. Ai ka zbuluar se ndodhet në ditën e 4 të karantinës.

“Dashuri në kohë Covidi. Duke numëruar ditët, dita 4”, ka shkruar Bushati krahas fotos.

Ju mund të pëlqeni dhe këto