Burri i mori jetën djalit 4 vjeçar dhe vetes, nëna lexon letrën rrënqethëse që i la ai

Nëna 21 vjeçare, që gjeti të vde.kur në shtratin e krevatit bashkëshortin e saj dhe djalin e tyre 4 vjeçar ka folur një muaj pas kësaj tragjedie.

Gruaja ka treguar se çifti ishin në një debat, pasi bashkëshorti i saj mendonte se ajo po e tradhtonte, por e reja e ka mohuar se ka bërë diçka të tillë.

Ajo ka treguar se pasi kishte bërë sherr me burrin, kishte shkuar tek shtëpia e vëllait për një çështje familjare, por kur mbërriti në shtëpi pa në krevat trupat e pajetë të fëmijës 4 vjeçar dhe burrit të saj, i cili i kishte lënë një letër.

 “Pesë vjet që ishim bashku kurrë nuk e kemi humbur dashurinë për njëri-tjetrin. Ai ishte i dashuruar me mua dhe unë me të. Unë e dua dhe nuk e di nëse mund ta rindërtoj jetën time pa të dhe Vasilin tim. Disa nga komshijet më thanë që e kishin parë më armë zjarri. Por kurrë nuk ma merrte mendja se do të bënte atë që bëri. Unë kurrë nuk do ta harroj atë të dielën kur shkova në shtëpi dhe pashë në shtratin tim djalin dhe burrin tim. Ai më kishte lënë një shënim ku shkruhej: Ioanna fëmija nuk kuptoi asgjë. Gjithçka shkoi për dreq, por ti duhet të heqësh dorë. Dhe unë kurrë nuk hoqa dorë”, ka treguar 21 vjeçarja.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto