Shoferi i makinës së mbeturinave i dehur në timon. Ja ç’ndodhi

Katër makina në kryqëzimin e “Komunës së Parisit janë dëmtuar përfshi dhe makinën e mbeturinave.

Shkaktari i aksidentit shoferi i makinës së mbeturinave, i cili rezulton se ka qenë i dehur, për këtë arsye është arrestuar nga policia. Po ashtu mësohet se ai ka marrë lëndime në trup nga përplasja, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ju mund të pëlqeni dhe këto