Rruga e mbuluar në gjak, dalin pamjet nga vendi ku u ekzekutua biznesmeni Niko Goro

Pak më parë, janë publikuar pamjet nga vendi ku u ekzekutua me breshëri plumbash Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë.

Në pamjet e publikuara nga “Fax news”, shihet vendi i mbuluar me gjak. Biznesmeni u ekzekutua para supermarketit të motrës së tij në Himarë.

Ai u qëllua me 6 plumba, ndërsa motra e tij ka mbetur e plagosur në këmbë. Kliti Leka, autori, ka rrërfyer se i kishte dhënë tokën biznesmenit Goro, por ky i fundit nuk e kishte paguar.

Ju mund të pëlqeni dhe këto