Vendosen kryetarët e grupeve parlamentare/ Ja kush do i përfaqësojë PD dhe LSI në Kuvend

Gjatë seancës së sotme plenare në Kuvend janë zyrtarizuar grupet parlamentare të deputetëve që vijnë nga rradhët e PD dhe LSI.

Në nisjen e seancës, kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, bëri të ditur se si kryetare e grupit të PD do të jetë Rudina Hajdari, ndërsa LSI do të ketë kryetarë grupi Nimet Musai.

Ju mund të pëlqeni dhe këto