Flower
Flower

Thirrja e Berishës para protestës së opozitës: “Cunami po afrohet”

Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar nëpërmjet një postimi në Facebook, protestën e lajmëruar nga opozita sot në 18:00.

Berisha shkruan se e gjithë Shqipëria po marshon sot drejt Tiranës, ndërsa thotë se pas kësaj regjimi do të dridhet, referuar qeverisë së Ramës.

“Shqiperia marshon drejt Tiranes. Cunami po afrohet, regjimi po dridhet!”, shkruan Berisha.

Ju mund të pëlqeni dhe këto