Shembja e tunelit të Qaf Murrizit, Berisha: “Katastrofë, u shemb pa u hapur”

Pak më parë, ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër ndaj shembjes së tunelit të Qafë Murrizit në Rrugën e Arbrit.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Berisha shkruan se kjo është një katastrofë sepse tuneli u shemb ende pa u hapur.

Shembet pa u hapur Tuneli i Qaf Murrizit, Rruga e Arbrit apo i PPP te Edvinit!

Miq, lajme vetem te nxira vijne nga narkoqeveria. Tuneli i Qaf Murrizit eshte shembur pa u hapur.

Lexoni shkrimin e meposhtem dhe shikoni fotot e katastrofes se Tunelit. sb

Shembet tuneli i sapo-ndërtuar i Rrugës së Arbrit”, shkruan Berisha ndër të tjera.

Ju mund të pëlqeni dhe këto