Reforma Zgjedhore, flet Gjiknuri: “PD s’ka sjellë propozime”

Sot do të zhvillohet mbledhja e rradhës e Komisionit të Reformës Zgjedhore, e cila pritet që të mbahet me dyer të mbyllura.

Ndërsa do të futej në kryesinë e Kuvendit, bashkëkryetari i këtij Komisioni, Damian Gjiknuri, është shprehur për mediat se PD s’ka sjellë asnjë propozim për këtë reformë.

“PD nuk ka sjellë propozime”, është shprehur ai.

Ju mund të pëlqeni dhe këto