Protesta e opozitës/ PD shpërndan çadra me mbishkrimin “Ramai ik” e bidona me qumësht

Pak para nisjes së protestës së paralajmëruar të opozitës së bashkuar në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’, PD ka shpërndarë për protestuesit edhe cadra, kjo për shkak të kushteve jo të përshtatshme të motit ditën e sotme.

Edhe me cadrat PD është kujdesur të japë mesazhin politik të protestës, ndërsa mbi to shkruhet ‘Rama ik’, ndërsa në vend të bojës, ata kanë marrë bidona me qumësht.

Ju mund të pëlqeni dhe këto