Për të mos u humbur, si e kopjon Elisa Spiropali në veprime Edi Ramën (Video)

Po qarkullon në rrjet një video e emisionit “Boom” të Ora News, në të cilën ilustrohet se si ministrja e Shtetit për  Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, kopjon Edi Ramën në mënyrën e komunikimit në Kuvend.

Veprimet e ministries janë gati identike me ato të kryeministrit Rama, siç mund ta shikoni në videon më poshtë:

VIDEO PER TE MOS U HUMBUR

VIDEO PER TE MOS U HUMBUR / Si e kopjon Elisa Spiropali, Edi RamënCredits: Boom, Ora News

Gepostet von Të Paekspozuarit – TPZ.AL am Donnerstag, 7. Februar 2019

Ju mund të pëlqeni dhe këto