“Në 2017 komunikoja non stop me Edmond Spahon”, Taulant Balla zbulon sekretin

Kandidati për deputet i PS, Taulant Balla, ka zbuluar i ftuar në emisionin “Open” se 4 vite më parë ka komunikuar sistematikisht me kundërshtarin e tij politik, Edmond Spahon.

Ai ka shtuar se i gjithë komunikimi i tyre ishte i fokusuar në sjelljen e simpatizantëve të dy partive politike, PD dhe PS.

“Unë dhe Edmond Spaho në 2017 komunikonim non-stop me njëri-tjetrin. Po iu them që ne secila prej partive ka përgjegjësi për sjelljet e militantëve. Ajo që dua t’ju them, është që gjejua emrin ti bandidtëve. Pyet Bashën se i njeh më mirë se unë. PD të bëjë kallëzimet përkatëse”, tha Balla.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto