Kryemadhi i shkon në zyrë Bashës

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi po zhvillon një takim me kryedemokratin Lulzim Basha. Takimi po zhvillohet në selinë blu.

Takimi vjen një ditë pas dorëheqjes së kryetarit të ri të Bashkisë së Shkodrës, Valdrin Pjetri, pasi PD denoncoi se ishte dënuar për drogë në Itali.

Ju mund të pëlqeni dhe këto