Foto/ Saimir Tahiri në gjyq, qytetarët e presin veshur me bluzat me fytyrën e tij

Ditën e sotme ka nisur seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda mbi ankesën që Saimir Tahiri bëri lidhur me zgjatjen e afateve të hetimit.

Në këtë seancë është i pranishëm edhe vet ish ministri, ndërsa jashtë godinës, disa mbështetës të tij po e presin veshur me disa bluza ku kanë stampuar fotot e tij.

Në këto foto të siguruara nga “Balkanweb”, shihen dy gra që kanë veshur bluza të zeza, ku në to shfaqet fytyra e Saimir Tahirit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto