Foto-lajm/ Basha shfaqet me sytë e skuqur në protestë

Protesta e opozitës po futet në orën e pestë të saj, ndërsa kryetari i PD është rikthyer sërish në sheshin para Kryeministrisë.

Në disa foto të bëra publike nga mediat, shfaqet lideri demokrat me sytë e skuqur për shkak të gazit lotësjellës që u përhap shumë herë gjatë protestës së sotme.

Kujtojmë se garda sa herë që protestuesit afrohen dhe sulmojnë derën kryesore të godinës së qeverisë, lëshojnë gazin lotësjellës për t’i larguar ata.

Ju mund të pëlqeni dhe këto